стратегії просування

ТОП-3 стратегії просування в Facebook БЕЗ ГРОШЕЙ

Навіть якщо бюджет на просування відсутній або мінімальний, не варто засмучуватись. Ефективні стратегії просування існують, і вони не обов’язково вимагають великих витрат. Ці стратегії допоможуть вам важливі етапи воронки продажу, такі як привернення уваги і здобуття довіри, що відіграють важливу роль в процесі перетворення відвідувачів на клієнтів. Розглянемо три ключові стратегії просування в Facebook, які не вимагають великих витрат.

ТОП-3 стратегії просування в Facebook

Стратегія №1: Створення якісного контенту

Контент є королем в сучасному світі цифрового маркетингу. Створюйте контент, який відповідає інтересам вашої аудиторії та підтверджує вашу експертність в обраній сфері. Це дозволить вам піднятись на новий рівень у взаємодії з аудиторією, привернути увагу та здобути довіру.

Так, вам може здатися, що ви просто розповідаєте про те, що ви робите, але це вже є частиною процесу залучення потенційних клієнтів. Вони будуть бачити, як ви виконуєте роботу та наскільки ви є експертами в своїй області. Це все дуже важливо для формування довіри. А люди купують послуги тільки у тих, кому довіряють.

Не забувайте також про те, що ви, як фахівець, точно знаєте у своїй сфері діяльності більше, ніж ваші клієнти. Поділіться цією інформацією зі своєю аудиторією, це тільки покращить їх сприйняття вас як експерта та викликає довіру.

Навіть якщо вам здається, що про це вже всі написали 100500 разів – це написали не ви. Тож не соромтесь писати навіть про очевидні речі. Як, наприклад, я, коли писала про 5 помилок, з яких не варто починати просування в інтернеті. Тому що це очевидно для мене, але нова і актуальна інформація для тих, хто не є фахівцем в сфері просування в інтернеті.

Якщо ви бажаєте отримати більше практичних порад та стратегії просування у соціальних мережах, запрошую вас отримати мій безкоштовний курс по просуванню у Facebook без бюджету. Натисніть тут, щоб отримати доступ до курсу та розпочати успішне просування свого бренду в соціальних мережах.

Стратегія №2: Активний нетворкінг

Одразу поясню не для всіх відомий термін, нетворкінг – це спілкування в інтернеті, на будь-яких ресурсах. Нетворкінг – важлива частина будь-якого бізнесу. За допомогою нетворкінгу ви може залучити більше людей до вашої сторінки або групи в Facebook. Важливо пам’ятати, що не всі залучені люди відразу стануть вашими клієнтами, але вони можуть стати носіями вашого бренду, поширювати інформацію про вас у своїх соціальних мережах.

Ця стратегія є однією з найбільш ефективних для привертання уваги до вашого бізнесу і не вартує нічого. Більше того, активний нетворкінг може допомогти вам формувати позитивне враження про ваш бренд, що може значно поліпшити довіру до вас. Тож будьте активними в коментарях у Фейсбуці, спілкуйтесь у популярних групах, створюйте теми для обговорення – таким чином ви будете знайомити людей з собою.

Як саме працювати з коментарями у Фейсбук я детально розповідаю у відео:

Але пам’ятайте, що нетворкінг – це не просто про залучення нових людей, а й про підтримку відносин з тими, хто вже є частиною вашої аудиторії. Постійна взаємодія допомагає підтримувати інтерес до вашого бренду, зміцнює довіру та стимулює продажі.

Стратегія №3: Створення активної спільноти

Створення активної спільноти може бути чудовою стратегією для залучення нової аудиторії, збільшення її довіри і продажів. Тобто за допомогою групи у Фейсбук ви можете проходити всі етапи воронки продажу. Спільнота допомагає встановити глибокі зв’язки з вашими потенційними клієнтами, що стимулює довіру.

стратегії просування

Спільнота дає можливість для безпосередньої взаємодії з аудиторією, дозволяє збирати відгуки та пропозиції, що є важливими для розвитку бізнесу. Більше того, активна спільнота в соціальних мережах може стати чудовим місцем для демонстрації вашої експертності та взаємодії з іншими експертами в обраній сфері. Це ще один спосіб показати високий рівень довіри до вашого бренду або послуги.

Зрештою, просування бізнесу в Facebook без грошей можливе. Вам просто потрібно бути креативним, стратегічним та активним. Використовуйте стратегії просування такі як: створення якісного контенту, активного нетворкінгу та створення активної спільноти, і ви побачите, як ваш бізнес починає рости.

Надія Раюшкіна

About Надія Раюшкіна

Закохую в маркетинг. Експертка з просування онлайн-проєктів та фахівців. Оптимізую і автоматизую все що можна. Спрощую все, що не має значення і не впливає на результат. Тільки те що дійсно важливо.
Posted in Блог.

One Comment

  1. Pingback: Розпаковка особистості в соцмережах - чи всім потрібна

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *