О проекте

Вітання! Мене звуть Надія Раюшкіна. Я інтернет-маркетолог, який закоханий у свою роботу, засновник проекту Зрозумілий маркетинг з Надією Раюшкіною.

Мій прихід у професію – це довгий пошук себе, свого покликання. Ось уже понад 10 років я займаюся виключно просуванням малого та середнього бізнесу в інтернет. Я пройшла все: від самостійного створення сайту на простих конструкторах та ведення груп у соціальних мережах, то поглибленого вивчення різних видів інтернет-реклами, психології поведінки покупців, e-mail-маркетингу і продовжую постійно вчитися. Адже прогрес не стоїть на місці, і щодня інтернет-маркетологи у всьому світі вигадують нові і нові способи продати людям все більше.

Повірте, я знаю про що говорю, і підтвердженням цьому — сотні щасливих клієнтів та учнів, які з моєю допомогою щодня збільшують продаж своїх товарів та послуг в інтернет. Я з радістю допомагаю всім, хто хоче розібратися в інтернет-маркетингу та збільшити обороти свого бізнесу за рахунок нових клієнтів з Інтернету.

Цей проєкт створено спеціально для digital-фахівців, які працюють з малим бізнесом та підприємців, які хочуть розібратися в інтернет-маркетингу. Я переконана, що кожен керівник чи власник бізнесу має брати участь у просуванні свого товару чи послуги в Інтернеті. Тільки це дасть 100% гарантію успішної появи та масштабування вашого бізнесу у сучасних умовах.

Місія проєкту — просвітництво бізнесу в сфері інтернет-маркетингу, доступне навіть найменшим і найпочатковішим підприємцям. Нам байдуже, який у вас бюджет на маркетинг! (Я, автор цього проекту, колись починала з повної його відсутності та з нульовими знаннями). Ви у максимально короткий термін та найбільш доступній формі отримаєте структуровану інформацію про те, як вам просувати свої товари та послуги в інтернеті. Якщо ви застосуєте хоча б 5% знань, якими ми з вами щедро ділимося, ви станете успішнішим за 95% підприємців, які вважають, що їм це не потрібно, або вони не мають на це часу.

На сторінках нашого сайту ви знайдете корисні статті з інтернет-маркетингу.

Я завжди на зв’язку, пишіть, і я відповім вам так швидко, наскільки це можливо.