воронка продажів

Маркетингова воронка продажів — покрокова розробка

Таке я чую дуже часто: воронки продажів не працюють, потрібні тунелі, фюнели або якими ще новомодними словами зараз люблять називати все, що хочуть продати людям, які не в темі. Аналогічно з чат-ботами, автоматизованими ланцюжками, запусками тощо. Це все назви одного і того ж великого інструменту – маркетингова воронка продажів.

Я склала вам конспект, який ви можете використовувати як шпаргалку при підготовці будь-яких маркетингових активностей. Адже будь-яка ваша дія в маркетингу так чи інакше спрямована на збільшення кількості продажів.

Маркетингова воронка продажів покроково

 1. Маркетингова воронка продажів — це сценарій за яким ви проводите потенційного клієнта від стану «я нічого не знав про продукт» до «дайте 2!»
 2. Увага ваших потенційних клієнтів дуже розсіяна, у них дуже багато інтересів та інформаційного шуму навколо. Тому в якості ваших конкурентів у будь-яких маркетингових активностей варто розглядати всіх, хто пройде щось на ту саму аудиторію. Навіть якщо те, що вони продають, навіть близько не скидається на ваш продукт.
 3. Щоб вийти на рівень низької конкуренції варто заводити у воронки продажів тих потенційних клієнтів, які поки що нічого не знають про ваш продукт і навіть не шукають можливості його купити.
 4. Для цього потрібно дуже добре розуміти можливі проблеми та бажання своїх потенційних клієнтів, навіть ті з них, які, на перший погляд, взагалі ніяк не пов’язані з вашим продуктом.
 5. Для побудови ефективної воронки продажів потрібні різні види товарів, як у ціновому розумінні, так і в асортиментному. Часто варто спростити складний продукт і робити точкові допродаж у воронці для збільшення кількості продажів продукту в цілому.
 6. Перед побудовою маркетингової воронки продажів обов’язково потрібно пройти ряд підготовчих етапів: від аналізу цільової аудиторії до вибору інструментів для реалізації воронки.
 7. Сегментування цільової аудиторії у воронці базується на її теплоті по відношенню до нашого продукту.
 8. Маркетингова воронка в цілому, це не складання 1 сценарію, а, швидше, складання безлічі мікро-сценаріїв, які постійно зв’язуються між собою.
 9. Будь-яка воронка продажів — це НЕ кінцевий процес, тобто. потенційний клієнт завжди буде у ваших воронок до тих пір, поки або не купить, або не вийде з цих воронок сам.
 10. Воронки продажів це не тільки про чат-боти, емейл-маркетинг або вебінарні воронки. Їх можна будувати в соц. мережах, ютуб, тикток, контентом у блозі і взагалі скрізь, де ви так чи інакше спілкуєтеся з потенційними клієнтами.
 11. Якщо ви не продаєте – у вас не купують. Тому не варто захоплюватися прогрівом аудиторії. Тому що ви її прогрієте, а продасть їй хтось інший.
 12. Так, воронки продажів можна побудувати використовуючи повністю безкоштовні інструменти та з 0 вкладеннями в рекламу. На інтенсиві розповіла, як це працює.
 13. Лід-магніт це не тільки щось, що можна завантажити. Їм може бути і пост у соціальній мережі та 15-секундне тик-ток відео.
 14. Платну рекламу можна окупати відразу при вході потенційних клієнтів у воронку.
 15. Існують універсальні структури маркетингових воронок, які можна швидко підлаштувати під будь-який продукт у будь-якому бізнесі.
 16. І так, будь-який контент-план це теж маркетингова воронка продажів, головне з самого початку саме під цим кутом на нього і дивитися.

Це якщо стисло. А якщо хочете докладно, то запис інтенсивності з усіма схемами, таблицями та додатковими матеріалами отримати за посиланням https://fl-club.minisite.ai/vp

Надежда Раюшкина

About Надежда Раюшкина

Специалист по рекламе в интернет. Помогаю предпринимателям настраивать эффективную контекстную рекламу.
Posted in Блог.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *