просування в інтернеті

5 Помилок, З Яких Не Варто Починати Просування В Інтернеті

В цій статті ми поговоримо про п’ять найпоширеніших помилок, які багато хто робить при початку просування в інтернеті своїх послуг. Ці помилки можуть вплинути на ефективність ваших зусиль, тому важливо усвідомити та уникнути їх.

Помилка 1: Почати просування в інтернеті з замовлення сайту

Багато людей починають свій шлях в інтернет-просуванні зі створення веб-сайту. Проте, цей підхід може виявитися пасткою. Сайт – це тільки інструмент, а не стратегія. Перш ніж розробляти сайт, треба зрозуміти свою цільову аудиторію, продукт, а також місце, де ваша аудиторія проводить час в мережі. В іншому випадку, ваш сайт може виявитись непотрібним або непридатним.

Більш того, розробка сайту коштує чимало грошей. Але якщо ви розумієте, що сайт дійсно потрібен для реалізації вашої стратегії просування, то для початку краще скористайтесь швидкими шаблонними рішеннями, наприклад конструктором сайтів. У більшості випадків такого рішення достатньо для того, щоб почати продавати ваші товари чи послуги, без вкладання великої кількості коштів на розробку.

Помилка 2: Почати з найму спеціаліста по трафіку

Наймання спеціаліста по трафіку може здатися заманливим варіантом для прискорення процесу просування в інтернеті. Але просування – це не тільки трафік. Це стратегія, вміння розповісти про свої продукти або послуги, вміння конвертувати відвідувачів в покупців. Без цих навичок, ви дарма витратите гроші на рекламу, і будете думати, що реклама в інтернеті не працює.

Краще почніть з низькобюджетних способів просування в інтернеті. Про них я детально розповідаю у безкоштовному курі по просуванню у Фейсбук, який можна отримати за посиланням, а також у серії емейл-листів “5 кроків, щоб продавати послуги в соціальних мережах без вкладання коштів“, на яку ви також можете підписатись безплатно.

Помилка 3: Почати з побудови автоматичної воронки продажу за стандартними схемами

В інтернеті ви зможете знайти чимало схем воронок продажу, і вони можуть працювати, але вони не є універсальними. Вони можуть бути неефективними в умовах сьогоднішнього бізнес-середовища. Вам потрібно підійти до цього питання творчо, з оглядом на специфіку свого бізнесу.

Більш того, чимало схем автоматичних воронк продажу, про які розповідають в інтернеті, є застарілими і не гарантують вам нових клієнтів. Тож перш ніж замовляти побудову автоматичної воронки продажу, впевніться в тому, що ваша існуюча модель просування в інтернеті працює і дає вам регулярні продажі. А вже після цього варто вкладатись в автоматизацію маркетингу.

Помилка 4: Почати просування в інтернеті з купівлі курсу «як знайти 100500 клієнтів за 3 дні»

Купівля такого курсу може здатися привабливою ідеєю, але ви вкладаєте гроші в обіцянку, яка може бути нереалістичною. Більш того, чимало стратегій швидкого продажу послуг в інтеннеті ви зможете знайти абсолютно безкоштовно. Наприклад, подивіться це відео на моєму ютуб-каналі:

Для початку спробуйте використати ті рекомендації, які ви знайтете у відкритому доступі. Натомість вкладайте гроші в розуміння свого ринку, ваших клієнтів і в уміння донести до них інформацію.

Помилка 5: Спроба делегувати пошук клієнтів і продажі сторонньому спеціалісту

На перший погляд, це може здатися простим і ефективним рішенням. Але в реальності, найкращий спеціаліст, який може продати ваш продукт або послугу – це ви самі. Ви знаєте свої продукти або послуги краще за всіх. Ви знаєте яких саме клієнтів ви хочете. Натомість у спеціаліста, який буде шукати вам клієнтів, буде лише одна мотивація – більше продажів ваших послуг, а кому вони будуть продаватись і наскількі етичними способами – не має значення. Через це ви напевне отримаєте невдоволенних клієнтів, які очікують від вас дива.

Тому, замість того, щоб делегувати пошук клієнтів комусь іншому на початку розвитку вашого бізнесу, витратіть час на вивчення, як ефективно продавати і просувати свої продукти чи послуги самостійно.

Початок просування в інтернеті може бути викликом, але уникаючи цих п’яти поширених помилок, ви можете збільшити свої шанси на успіх. Пам’ятайте, що найважливіше – це зосередитися на своїх клієнтах та вивченні, як ефективно донести до них переваги ваших послуг чи товарів.

Надія Раюшкіна

About Надія Раюшкіна

Закохую в маркетинг. Експертка з просування онлайн-проєктів та фахівців. Оптимізую і автоматизую все що можна. Спрощую все, що не має значення і не впливає на результат. Тільки те що дійсно важливо.
Posted in Блог.

2 Comments

  1. Pingback: ТОП-3 стратегії просування в Facebook БЕЗ ГРОШЕЙ | Надійний Маркетинг з Надією Раюшкіною

  2. Pingback: Вічнозелений контент: 7 порад як постійно залучати нових клієнтів за допомогю контенту | Надійний Маркетинг з Надією Раюшкіною

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *